Shkarko Phase Podcast #037 - FABIO VINUESA (Vinyl Set) (PHASE.CTV)

Shkarkoni muzikë nga Soundcloud

Shkarko Phase Podcast #037 - FABIO VINUESA (Vinyl Set)
PHASE.CTV

Phase Podcast #037 - FABIO VINUESA (Vinyl Set)

58:49
28 May 2022

Fabio Vinuesa, electro living legend and wax magician. Take a ride through the intergalactic freeway with him driving and you'll end up where nobody could bring you back... Good luck and enjoy the ride! IMPORTANTE LEER Hemos decidido subir esta serie de podcast con el objetivo de recrear las sensaciones de un club allá donde quieras. Por eso mismo, recomendamos realizar la escucha en un lugar espacioso y que invite al baile. También recomendamos escucharlo con auriculares o un equipo de sonido que te ayude en esta experiencia inmersiva. IMPORTAN TO READ We have decided to upload this podcast series with the aim of recreating the sensations of a club wherever you want. For this reason, we recommend listening in a spacious place that invites you to dance. We also recommend listening to it with headphones or a proper sound system to help you in this immersive experience.

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Pyetjet e bëra shpesh

Në këtë seksion ju mund të bëni pyetje tuaja rreth përdorimit të muzikës tonë.

A duhet të instaloj ndonjë program, aplikacione dhe shkarkime?

SoundCloud downloader tonë punon në internet dhe nuk kërkon aplikacione të palëve të treta, programe, bots ose codecs

Për cilin telefon mund të shkarkoni një këngë muzikore nga SoundCloud?

Ju mund të zgjidhni variantet e cilësisë së muzikës për të shkarkuar. Nëse klikoni në opsionin e dëshiruar, do të hapë një skedar, të cilin mund të shkarkoni duke përdorur metodat e zakonshme të pajisjes suaj. Punon në kompjuterë (PC, MAC) dhe smartphones (Apple iPhone, Android).

Kur të shkarkohet muzika, ku është ruajtur në pajisjen tuaj?

Vendndodhja e kursimit dhe shkarkimit mund të jetë e ndryshme në pajisje të ndryshme. Ju duhet të shikoni në dosjen e shkarkimeve në smartphone tuaj, tabletë dhe kompjuter. Ose kontrolloni seksionin e historisë së shkarkimit në shfletuesin tuaj.

Cilat janë kufizimet për shkarkim?

Downloader ynë SoundCloud nuk ka kufizime në shpejtësinë ose përdorimin

Çdo udhë nga SoundCloud mund të shkarkohet?

Për fat të keq, nuk mund të shkarkoni ato këngë, autori i të cilëve ka qasje të kufizuar dhe aftësinë për t'i shkarkuar ato.

Cilat formate të muzikës nga SoundCloud ju përkrahni për shkarkimin?

Futni lidhjen me videon dhe mund të zgjidhni formatin. Ju mund të dëgjoni muzikë dhe këngë në formate dhe cilësi të ndryshme. Dhe ju mund të shkarkoni skedarin që ju nevojitet në pajisjen tuaj.

A mund të marr qasje për të shkarkuar muzikë nga SoundCloud në cilësi të lartë?

E gjitha varet nga pista origjinale. Nëse pista në SoundCloud është regjistruar në cilësi të lartë, ju do të jeni në gjendje ta shkarkoni. Lista do të përfshijë të gjitha opsionet e mundshme.

Më e mira SoundCloud Track Downloader në MP3

Këtu mund të shkarkoni ndonjë këngë ose këngë të muzikës publike nga faqja e internetit SoundCloud në formatin e përshtatshëm MP3 në cilësi të lartë pa regjistrim ose instalimin e programeve

Copyright © kattahonline.com 2020-2022, , . All rights reserved. DISCLAIMER: kattahonline.com is not affiliated with Soundcloud in any way.

Other languages ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  en ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu