Shkarkoni muzikë nga Soundcloud

Në SoundCloud.com, kopjoni lidhjen në pista, muzikë ose këngë në shfletuesin tuaj dhe ngjiteni në fushë

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Muzika më e mirë dhe Track Downloader nga SoundCloud!

Ne u përpoqëm të bënim mënyrën më të mirë dhe më të përshtatshme për të shkarkuar këngë muzikore në MP3 nga SoundCloud

 • 7500+

  Numri mesatar i shkarkimeve MP3 në ditë

 • 5500+

  Numri mesatar i përdoruesve të shkarkuesit tanë

 • 15 000 000+

  Numri i procesverbaleve të muzikës së shkarkuar nga SoundCloud

 • 90k+

  Numri i rishikimeve të MP3 Track Downloader

Më e mira SoundCloud Track Downloader në MP3

Këtu mund të shkarkoni ndonjë këngë ose këngë të muzikës publike nga faqja e internetit SoundCloud në formatin e përshtatshëm MP3 në cilësi të lartë pa regjistrim ose instalimin e programeve

Pafund Track Download!

Shkarkoni muzikë dhe këngë nga SoundCloud me shpejtësi maksimale dhe pa kufizim në sasi.

Mbështet riprodhimin në çdo pajisje

Ju mund të shkarkoni gjurmët në çdo pajisje dhe të gjitha platformat për kompjuterë, laptopë dhe telefona

Asnjë instalim i softuerit ose aplikacionit

Për të përdorur SoundCloud Downloader, ju nuk keni nevojë të instaloni ndonjë aplikacion telefonik ose programe kompjuterike. Çdo gjë punon në internet në çdo pajisje

Cilësi të lartë mp3

SoundCloud Downloader për t'ju ndihmuar të shkarkoni gjurmët tuaja në formatin më të mirë MP3.

Pa pagesë dhe pa regjistrim

Jo, ne nuk bëjmë dhe nuk do t'ju ngarkojmë për shkarkimin e muzikës dhe këngëve nga SoundCloud. Dhe ju nuk keni nevojë të regjistroheni ose me ne ose të shëndoshë

Quick & Easy!

SoundCloud Downloader ju ndihmon të shkarkoni gjurmët në disa klikime në ndonjë nga pajisjet tuaja

Si për të shkarkuar një këngë muzikore nga SoundCloud

Për të shkarkuar muzikë ose këngë nga SoundCloud në smartphone tuaj, si dhe në kompjuterin tuaj, ju duhet vetëm të kryeni disa veprime të thjeshta

Ju duhet të kopjoni lidhjen në rrugën e muzikës në SoundCloud

Për të shkarkuar një këngë, ju duhet të kopjoni lidhjen me këngën ose muzikën nga SoundCloud në shfletuesin tuaj

Ju duhet të futni një lidhje në rrugën e duhur në shkarkuesin

Shkruani lidhjen me këngën nga SoundCloud në fushën e mësipërme. Dhe klikoni butonin e shkarkimit.

Zgjidhni cilësinë e pista muzikore

Pastaj, pas klikimit të butonit të shkarkimit, ju mund të zgjidhni cilësinë e pista MP3. Ju mund të shkarkoni ose cilësi të ulët ose të cilësisë së mirë ose të lartë

Shkarko pista nga soundcsound në pajisjen tuaj

Kur zgjidhni formatin e cilësisë dhe skedarit të muzikës MP3 ose këngë, ju mund ta ruani atë në telefonin tuaj ose në pajisje të tjera.

Pyetjet e bëra shpesh

Në këtë seksion ju mund të bëni pyetje tuaja rreth përdorimit të muzikës tonë.

 • A mund të marr qasje për të shkarkuar muzikë nga SoundCloud në cilësi të lartë?

  E gjitha varet nga pista origjinale. Nëse pista në SoundCloud është regjistruar në cilësi të lartë, ju do të jeni në gjendje ta shkarkoni. Lista do të përfshijë të gjitha opsionet e mundshme.

 • Kur të shkarkohet muzika, ku është ruajtur në pajisjen tuaj?

  Vendndodhja e kursimit dhe shkarkimit mund të jetë e ndryshme në pajisje të ndryshme. Ju duhet të shikoni në dosjen e shkarkimeve në smartphone tuaj, tabletë dhe kompjuter. Ose kontrolloni seksionin e historisë së shkarkimit në shfletuesin tuaj.

 • Cilat janë kufizimet për shkarkim?

  Downloader ynë SoundCloud nuk ka kufizime në shpejtësinë ose përdorimin

 • Për cilin telefon mund të shkarkoni një këngë muzikore nga SoundCloud?

  Ju mund të zgjidhni variantet e cilësisë së muzikës për të shkarkuar. Nëse klikoni në opsionin e dëshiruar, do të hapë një skedar, të cilin mund të shkarkoni duke përdorur metodat e zakonshme të pajisjes suaj. Punon në kompjuterë (PC, MAC) dhe smartphones (Apple iPhone, Android).

 • Çdo udhë nga SoundCloud mund të shkarkohet?

  Për fat të keq, nuk mund të shkarkoni ato këngë, autori i të cilëve ka qasje të kufizuar dhe aftësinë për t'i shkarkuar ato.

 • Cilat formate të muzikës nga SoundCloud ju përkrahni për shkarkimin?

  Futni lidhjen me videon dhe mund të zgjidhni formatin. Ju mund të dëgjoni muzikë dhe këngë në formate dhe cilësi të ndryshme. Dhe ju mund të shkarkoni skedarin që ju nevojitet në pajisjen tuaj.

 • A duhet të instaloj ndonjë program, aplikacione dhe shkarkime?

  SoundCloud downloader tonë punon në internet dhe nuk kërkon aplikacione të palëve të treta, programe, bots ose codecs

Reagime nga përdoruesit

Ne gjithmonë i mirëpresim reagimet tuaja dhe jemi të gatshëm ta publikojmë atë në faqen tonë. Për ta bërë këtë, na dërgoni një email në adresën në fund të kësaj faqeje

4.89 Average review score

Based on 2176 reviews

Ky burim vlen të kontrollohet. Es...

Ky burim vlen të kontrollohet. Eshte shume e mire. Çdo këngë muzikore ose këngë nga SoundCloud mund të shkarkohet në cilësi të mirë. Pa ndonjë softuer, pa vonesë, dhe asnjë virus. Të sigurt dhe të shpejtë.

Norman Kshlerin - 13th January, 2019

Për momentin ky është burimi i ve...

Për momentin ky është burimi i vetëm që mund të shkarkojë muzikë dhe këngë nga SoundCloud pa glitches ose ngrin. Për shkak të kësaj, të gjithë të tjerët punojnë ngadalë, dhe reklamat madje ju pengojnë të shkarkoni siç duhet.

Madeline Waters - 12th May, 2019

Unë nuk e dija që ju mund të shka...

Unë nuk e dija që ju mund të shkarkoni muzikë nga shërbimi SoundCloud nga kjo faqe, më pëlqeu. Është shumë e shpejtë për t'u shkarkuar. Formati i skedarit është MP3 i cilësisë së lartë dhe hapet në kompjuterin tuaj, si dhe në telefonin tuaj.

Jim Raynor - 12th December, 2021

Downloader cool online me SoundCl...

Downloader cool online me SoundCloud! Asnjë reklamë ose programe shtesë. Çdo gjë është e shpejtë dhe e qartë. Tani mund të dëgjoj lehtë muzikën dhe këngët e mia të preferuara pa internet dhe reklama në MP3 player!

Ms. Wade Wehner - 2th January, 2021

Copyright © kattahonline.com 2019-2023, , . All rights reserved. DISCLAIMER: kattahonline.com is not affiliated with Soundcloud in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu